Surfbiker to najnowszy hit do uprawiania turystyki i rekreacji na wodzie! Jest to rodzaj katamarana wyposażonego w pędnik śrubowy, napędzany dowolnym rowerem. Łączy się go z nim za pomocą systemu złączek aluminiowych wsporników w ten sposób, że tylne koło przekazuje napęd na śrubę, a kierownica służy do sterowania. Pneumatyczne pływaki wykonane są ze specjalnego, odpornego na przebicie technopolimeru. Dzięki tym cechom Surfbiker jest bezpieczny i bardzo stabilny na wodzie!

Wszystkie jego podzespoły wykonano z najwyższej jakości materiałów co zapewnia mu trwałość na lata! Montaż Surfbiker trwa kilkanaście minut i nie wymaga żadnych umiejętności. Całość waży zaledwie 12kg i mieści się w firmowej torbie lub sakach rowerowych! Po zmontowaniu Surfbiker pozostaje zwodować go, wsiąść na rower i pedałować tak jak na lądzie! Surfbiker osiąga prędkość do 10km/h, czyli jest on znacznie szybszy niż kajak, canoe czy zwykły rower wodny! Przerzutki roweru działają tak jak podczas zwykłej jazdy na lądzie, umożliwiając dobór odpowiedniego przełożenia.

Surfbiker współpracuje ze standardowymi rowerami na 26" kołach i rurami ramy przedniej o przekroju okrągłym i średnicy 30-47mm. Koło tylne musi być mocowane na osi za pomocą zwykłych nakrętek. NIE NA SAMOZACISK! Patrz rysunek obok.

co to jest | galeria | esklep | kontakt | regulamin sklepu |